Dnia 12 maja br. w naszym Przedszkolu odbył się już IV Przegląd Wierszyków Logopedycznych „Czary-mary, riki-tiki – połamiemy dziś języki”. W przeglądzie udział wzięli przedstawiciele 7 toruńskich przedszkoli. Naszą placówkę reprezentowali Kuba i Filip W. z grupy Odkrywców . Chłopcy wystąpili z wierszami pt. “Kran” i “Borsuk”. Pomimo sporej tremy, zaprezentowali się po mistrzowsku!

Ponieważ wszystkie występujące w Przeglądzie dzieci przepięknie zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, dlatego też każde z nich zostało “okrzyknięte” zwycięzcą!

Uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział i za dobrą zabawę. Pani Ewie W. z grupy Odkrywców dziękujemy za profesjonalne przygotowanie przeglądu.

Do zobaczenia  za rok!