Main menu

Tygryski

tygryski

Delfinki

delfin

Odkrywcy

odkrywcy

Sówki

sowki3

Witamy na na naszej nowej stronie internetowej!

Witamy na na naszej nowej stronie internetowej!„… wymyślamy, projektujemy, tworzymy, budujemy, dzielimy się…”

Mamy przyjemność powitać Państwa na odświeżonej stronie internetowej Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”! Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie Państwu do gustu, a odnalezienie wszelkich informacji stanie się prostsze!

Co nowego na stronie?

 M.in.:

  • zakładki przeznaczone dla każdej grupy przedszkolnej, zawierające plan atrakcji na dany miesiąc dla każdej grupy, informacje co w danym miesiącu z  podstawy programowej zrealizują nauczycielki w danej grupie, dane pań nauczycielek opiekujących się grupą, ogłoszenia od nauczycieli kierowane do rodziców przedszkolaków z danej grupy,
  • zakładka o żywieniu w naszej placówce zawierająca informację jakimi zasadami żywieniowymi się kierujemy, przepisy z naszej przedszkolnej kuchni, porady dietetyka współpracującego z przedszkolem oraz aktualny jadłospis dekadowy oraz listę znajdujących się w posiłkach alergenów,
  • zakładka o przedszkolnym ogródku
  • zakładka „Oferta” zawierająca informację o organizacji placówki i opisy zajęć dodatkowych w cenie czesnego i dodatkowo płatnych,
  • dział „Aktualności” zawierający ważne wiadomości z życia przedszkola czyli informacje o zebraniach, warsztatach, życzenia, podziękowania itp.,
  • zakładka „Dla Rodzica” informująca o rozkładzie dnia każdej grupy, tygodniowym rozkładzie zajęć, sukcesach naszych przedszkolaków oraz zawierająca poradnik dla rodziców,
  • zakładka „Galeria Zdjęć” gdzie zdjęcia zostały posegregowane w podzakładkach poszczególnych grup przedszkolnych, zdjęcia wspólne dla wszystkich grup i zdjęcia rodziców relacjonujące ich aktywność w naszej placówce.

Będziemy wdzięczni za uwagi i sugestie dotyczące naszej nowej strony internetowej. Pozwoli nam to na jeszcze lepsze dostosowanie jej do Waszych potrzeb.

Miłego surfowania! 🙂

Film o przedszkolu

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.

Rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”

Rozpoczęliśmy zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023!
Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 2,5-6 lat do udziału w procesie rekrutacji.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: przedszkole.jacekiagatka@kaszczorek.edu.pl lub pod numer telefonu: 697 484 828,

Serdecznie zapraszamy!!!