Main menu

Tygryski

tygryski

Delfinki

delfin

Odkrywcy

odkrywcy

Sówki

sowki3

22 -26 sierpień – zajęcia adaptacyjne dla trzylatków i spotkanie organizacyjne dla ich rodziców

Serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dzieci trzyletnie zapisane do naszego przedszkola, które od 1 września 2016 r. rozpoczną edukację przedszkolną w grupie Tygrysków. Zajęcia będą odbywać się codziennie od 22 do 26 sierpnia od godziny 10.00 do godziny 12.00. Na zajęcia zapraszamy dziecko wraz z 1 opiekunem osobą z którą dziecko czuje się bezpieczne – mamą, tatą, babcią, dziadkiem, opiekunką, pełnoletnim rodzeństwem. Uczestnicząc w zajęciach wraz z opiekunem dziecko bez stresu i z przyjemnością pozna nasze przedszkole, co następnie zdecydowanie ułatwi rozstanie z rodzicem. Na zajęcia prosimy zabrać obuwie na zmianę, dużo optymizmu i piękny uśmiech na twarzy 🙂 

Zapraszamy także rodziców trzylatków na spotkanie organizacyjne w dniu 22 sierpnia br. o godzinie 17.00 !!!

Film o przedszkolu

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.

Rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”

Rozpoczęliśmy zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023!
Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 2,5-6 lat do udziału w procesie rekrutacji.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: przedszkole.jacekiagatka@kaszczorek.edu.pl lub pod numer telefonu: 697 484 828,

Serdecznie zapraszamy!!!