Zebranie z rodzicami Delfinków, Odkrywców i Sówek.

W dniu 18 września 2017 r. o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci z grup: Delfinków, Odkrywców i Sówek.

Porządek zebrania ogólnego:

1. Organizacja i funkcjonowanie przedszkola ( Statut i Regulaminy).

2. Koncepcja pracy przedszkola oraz plan organizacji pracy wychowawczo, dydaktycznej i opiekuńczej na rok szkolny 2017/2018.

3. Przedstawienie oferty zajęć dodatkowych.

Porządek zebrań grupowych:

1. Przedstawienie wymagań edukacyjnych dla poszczególnych grup wiekowych oraz przybliżenie podstawy programowej i arkuszy obserwacji.

2. Przybliżenie rodzicom wiedzy na temat pracy przedszkola, zaznajomienie rodziców z istotą modelu pracy z dzieckiem przedszkolnym oraz jej efektami, organizacją informowania rodziców o wymogach edukacyjnych i postępach dziecka.

3. Problemy bieżące.

Prosimy rodziców o punktualne przybycie i o pozostawienie dzieci w domu .

Do zobaczenia!!!