Spotkania we wszystkich grupach.

Zapraszamy rodziców na spotkania grupowe, które odbędą się:

– grupa Tygryski – 27.11.br. (poniedziałek), godz.16.00,

Spotkanie połączone będzie z krótką  prelekcją przedszkolnego logopedy na temat rozwoju mowy dziecka w wieku przedszkolnym oraz podstawowych wady wymowy tego okresu.

– grupa Delfinki – 27.11.br. (poniedziałek), godz. 16.00,

– grupa Odkrywcy –   28.11.br. (wtorek), godz. 16.00,

Spotkanie połączone będzie z krótkim spotkaniem z pedagogiem i psychologiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu opiekującymi się naszą placówką.

– grupa Sówki – 28.11.br. (wtorek), godz.16.00,

Spotkanie Sówek połączone będzie z prelekcją pani dr Elżbietą Wieczór z UMK w Toruniu na temat dojrzałości szkolnej dziecka.