Tydzień adaptacyjny i spotkanie dla rodziców trzylatków.

Drodzy Rodzice naszych nowych Przedszkolaków, wspólnie sprawmy, aby Państwa dzieci mogły łatwiej przekroczyć próg naszego Przedszkola Niepublicznego”Jacek i Agatka”.  😛

Serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne, które odbywać się będą od 27 do 31 sierpnia br. w godzinach 10.00 – 12.00.

Podczas spotkań adaptacyjnych nasze nowe Przedszkolaki będą mogły poznać swoją salę przedszkolną, swoje panie wychowawczynie i nowe koleżanki i kolegów.

Bardzo prosimy o zabranie bucików na zmianę.

I koniecznie dobrego humoru!

Jednocześnie zapraszamy Rodziców (bez dzieci) w poniedziałek 27 sierpnia br. o godzinie 16.00 na spotkanie , podczas którego będziemy omawiać wiele ważnych kwestii organizacyjnych.

Do zobaczenia już wkrótce! 🙂

Dyrekcja i Kadra Przedszkola Niepublicznego “Jacek i Agatka”