Życzenia.

Obraz może zawierać: roślina i na zewnątrz

Nasze drogie Dzieci, drodzy Rodzice!

Mija właśnie kolejny rok, zbliżają się długo wyczekiwane, magiczne Święta Bożego Narodzenia .

Zbliża się ten wyjątkowy dzień, w którym milkną kłótnie, gasną spory, czas zwalnia i otwierają się nasze serca.

W domach pięknie ustrojone choinki, wesołe dźwięki kolęd, radość, ciepło i życzliwość oznajmiają, że nadszedł czas odpoczynku i refleksji.

Niech magia tych Świąt sprawi, że do każdego domu zawita radość i miłość, a nadzieja, spokój i szczęście zagości w sercu każdego z Was.

Życzymy Państwu najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślnego Nowego Roku. Aby nadchodzący 2019 Nowy Rok był lepszy od tego, który właśnie przemija.

Dyrekcja i cała Społeczność Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”