Uwaga – zebranie dla grup 4-5-6 latków!

Drodzy Rodzice Delfinków, Odkrywców i Sówek !

W dniu 16 września 2019 r. o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie ogólne z rodzicami przedszkolaków.

Porządek zebrania ogólnego.

1. Organizacja i funkcjonowanie przedszkola ( statut, procedury bezpieczeństwa i inne akty prawne obowiązujące w placówce)
  2. Koncepcja pracy przedszkola , Plan organizacji pracy wychowawczo, dydaktycznej i opiekuńczej na rok szkolny 2019/2020.
  3. Informacja o ubezpieczeniu dzieci od NNW.
  4. Informacja o dniach wolnych w roku szkolnym 2019/2020.
  5. Przedstawienie oferty zajęć dodatkowych.

Po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania w poszczególnych grupach z nauczycielkami. Przewidywany czas zebrań – do około godz. 19.00.

Porządek zebrań grupowych:

1. Przedstawienie wymagań edukacyjnych dla poszczególnych grup wiekowych oraz przybliżenie podstawy programowej i arkuszy obserwacji.
2. Przybliżenie rodzicom wiedzy na temat pracy przedszkola, zaznajomienie rodziców z istotą modelu pracy z dzieckiem przedszkolnym oraz jej efektami, organizacją informowania rodziców o wymogach edukacyjnych i postępach dziecka.

Ze względu na ważność omawianych spraw prosimy o obecność wszystkich rodziców.

Prosimy o nieprzyprowadzanie na zebranie dzieci.

Dyrektor Przedszkola