S贸wki

Uwaga Drodzy Rodzice!

Drodzy Rodzice i nasi drodzy Podopieczni!馃槉

Od poniedzia艂ku 16.03.br. prosimy o 艣ledzenie naszego fanpaga na Facebooku, o zagl膮danie na nasz膮 stron臋 internetow膮 oraz o odbieranie od nas e-maili.

Poniewa偶 doskonale zdajemy sobie spraw臋, 偶e czas zamkni臋cia plac贸wek o艣wiatowych od 16 do 25 marca br. na skutek decyzji w艂adz naszego kraju, to dla Was – Rodzic贸w i Dzieci nie艂atwy czas – od najbli偶szego poniedzia艂ku b臋dziemy dla Was pracowa膰 w tych dniach!
Wsp贸lnie z nasz膮 niezawodn膮 kadr膮 pedagogiczn膮 b臋dziemy w tym czasie zamieszcza膰 dla Was online ciekawe propozycje zaj臋膰 dla naszych podopiecznych!

Na ka偶dy z nadchodz膮cych dni b臋dziemy przygotowywa膰 dla Waszych dzieci propozycje r贸偶norodnych zada艅, zaj臋膰 i wsp贸lnych zabaw, kt贸re b臋dziecie mogli razem realizowa膰 w swoich domach. B臋dziemy te偶 zamieszcza膰 linki do stron proponuj膮cych dzieciom atrakcyjne zaj臋cia online albo pomys艂y na sp臋dzanie czasu.馃槉

Wszystkim – i dzieciom, i Pa艅stwu 偶yczymy zdrowia oraz du偶o optymizmu i cierpliwo艣ci.

Koronawirus si臋 pojawi艂. Koronawirus zniknie. Ale to od nas Wszystkich zale偶y jak sp臋dzimy ten czas pomi臋dzy.

W godzinach 8.00 鈥 15.00 jeste艣my dla Was dost臋pni pod numerem telefonu: 697 484 828.

Dyrekcja i Pracownicy馃槉

Rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego 鈥濲acek i Agatka鈥

Rozpocz臋li艣my zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023!
Zapraszamy rodzic贸w dzieci w wieku 2,5-6 lat do udzia艂u w procesie rekrutacji.
Zg艂oszenia prosimy kierowa膰 pod adres: przedszkole.jacekiagatka@kaszczorek.edu.pl lub pod numer telefonu: 697 484 828,