Zwiększone limity w grupach przedszkolnych.

Drodzy Rodzice!
W związku z kolejną aktualizacją Wytycznych przeciwepidemicznych GIS z 4 czerwca 2020 roku dla przedszkoli pragniemy Państwa poinformować, że od dzisiaj do placówki możemy przyjąć więcej dzieci – aktualnie w każdej sali może przebywać 18 dzieci, ponadto dzieci mogą wychodzić poza teren placówki na spacery, do lasu czy na polanę.
W przypadku chęci zgłoszenia powrotu dziecka do przedszkola proszę o przesłanie na adres przedszkole.jacekiagatka@kaszczorek.edu.pl mailem skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego “Wniosku o powrót dziecka do przedszkola” oraz “Oświadczenie rodzica / opiekuna prawnego dziecka, które uczęszcza do Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka””, oryginały dokumentów należy pierwszego dnia przekazać wychowawcy grupy do której uczęszcza dziecko.
Aktualnie po zwiększeniu limitów dysponujemy wolnymi miejscami

Pozdrawiam serdecznie.
Daniel Okruciński