Nowe, ważne informacje na temat działalności przedszkola w okresie wakacji.

Drodzy Rodzice.

W związku z kolejną aktualizacją Wytycznych Przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 lipca 2020 roku dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego zwiększającymi ilość dzieci w oddziałach przedszkolnych serdecznie zapraszam naszych wszystkich wychowanków do powrotu do naszej placówki. Nadszedł właśnie czas kiedy do naszej placówki mogą uczęszczać nasi wszyscy podopieczni

Na naszej stronie internetowej zostanie zamieszczona treść zaktualizowanych „Procedur obowiązujących w Przedszkolu Niepublicznym „Jacek i Agatka” w czasie obowiązywania reżimu sanitarnego podczas zagrożenia zarażeniem wirusem covid-19”, tak abyście mogli się z nimi wszyscy Państwo zapoznać. Ich treść została już przesłana do Państwa drogą mailową .

Od 1 sierpnia br. Przedszkole będzie działać od godziny 7.00 do godziny 17.00, pojawią się wówczas także podwieczorki.

Od dnia 3 lipca br. przywracam też stałą wysokość czesnego za Przedszkole, które naliczane będzie we wskazany w umowie sposób.

Dla rodziców wszystkich naszych wychowanków zostały przygotowane aneksy do Umowy na usługi przedszkolne normujące obniżenie czesnego w okresie od 16.03. do 02.07.2020 roku.

Rodziców, którzy jeszcze nie wypełnili „Oświadczenia rodzica dziecka, które uczęszcza do Przedszkola Niepublicznego “Jacek i Agatka” w Toruniu przy ulicy Gościnnej 8″, proszę o zapoznanie się z „Procedurami obowiązującymi w Przedszkolu Niepublicznym „Jacek i Agatka” w czasie obowiązywania reżimu sanitarnego podczas zagrożenia zarażeniem wirusem covid-19” oraz o wypełnienie wskazanego powyżej Oświadczenia i przekazaniu go nauczycielowi grupy pierwszego dnia pobytu dziecka w naszej placówce.

Pozdrawiam Państwa serdecznie.

Dyrektor Przedszkola – Daniel Okruciński