Main menu

Tygryski

tygryski

Delfinki

delfin

Odkrywcy

odkrywcy

Sówki

sowki3

Zajęcia adaptacyjne dla trzylatków.

Drodzy Rodzice naszych małych, trzyletnich przedszkolaków!

Zapraszamy serdecznie na zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które od września 2020 roku będą uczęszczać do grupy trzylatków Tygrysków.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną tegoroczne zajęcia adaptacyjne zostaną przeprowadzone w trochę innej niż dotychczasowej konwencji.

Okres adaptacyjny będzie trwał 5 dni od 24 do 28 sierpnia br., zajęcia będą odbywać się w godzinach 10.00 – 12.00 i zostaną przeprowadzone w sali przedszkolnej oraz na dworze.

W dniach od 24 do 27. 08.br. – od poniedziałku do czwartku – adaptacja odbywać się będzie w sali przedszkolnej dla ograniczonej liczby dzieci, to znaczy w poniedziałek 24.08 i wtorek 25.08 w zajęciach będzie uczestniczyć 13 dzieci z opiekunami (dzieci, których nazwisko zaczyna się na literę A do Ka), przez kolejne dwa dni w środę 26.08 i czwartek 27.08  w zajęciach uczestniczyć będą wraz z opiekunami pozostałe 12 dzieci (których nazwisko rozpoczyna się na litery Ko do Z), które nie uczestniczyły w zajęciach 24 i 25.08.br., natomiast w piątek 28.08.br. odbędą się zajęcia adaptacyjne dla całej grupy trzylatków i ich opiekunów na przedszkolnym placu zabaw.

W zajęciach adaptacyjnych może uczestniczyć dziecko wraz z tylko 1 osobą dorosłą – taką, z którą dziecko chętnie przebywa na co dzień i czuje się w jej towarzystwie bezpiecznie. W aktualnej sytuacji nie ma możliwości aby w zajęciach adaptacyjnych jednocześnie towarzyszyła dziecku dwójka rodziców lub rodzeństwo. Mamy nadzieję, że rozumiecie Państwo sytuację.

Na zajęcia adaptacyjne prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę do chodzenia w sali. Prosimy o nieprzynoszenie na czas zajęć adaptacyjnych napojów i jedzenia dla dzieci, zapewniamy, że przez dwie godziny zajęć dzieci będą mieć duuużo atrakcji i wrażeń, w razie potrzeby zapewniamy dostęp do wody do picia.

Przed zajęciami otrzymacie Państwo od nas do wypełnienia deklaracje i zgody m.in. na mierzenie temperatury oraz oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązującymi procedurami.

Dyrektor Przedszkola Daniel Okruciński

 

Film o przedszkolu

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.

Rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”

Rozpoczęliśmy zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023!
Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 2,5-6 lat do udziału w procesie rekrutacji.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: przedszkole.jacekiagatka@kaszczorek.edu.pl lub pod numer telefonu: 697 484 828,

Serdecznie zapraszamy!!!