Uwaga – zebranie dla rodziców Delfinków i Sówek.

Drodzy Rodzice Delfinków i Sówek !

W dniu 16 września 2020 r. o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie dla rodziców przedszkolaków uczęszczających do grupy Delfinków i grupy Sówek.

W tym roku rezygnujemy z zebrania ogólnego, wszystkie kwestie zostaną omówione na zebraniu dla poszczególnych grup, które odbędą się w sali danej grupy.

Porządek zebrania:

1. Krótkie omówienie organizacji i funkcjonowania przedszkola ( przypomnienie treści statutu, procedur bezpieczeństwa oraz procedur obowiązujących w czasie obowiązywania reżimu sanitarnego podczas zagrożenia zarażeniem wirusem covid-19).
  2. Koncepcja pracy przedszkola , plan organizacji pracy wychowawczo, dydaktycznej i opiekuńczej na rok szkolny 2020/2021.
  3. Informacja o ubezpieczeniu dzieci od NNW.
  4. Informacja o dniach wolnych w roku szkolnym 2020/2021.
  5. Przedstawienie wymagań edukacyjnych dla poszczególnych grup wiekowych oraz przybliżenie podstawy programowej i arkuszy obserwacji.
    6.. Przybliżenie rodzicom wiedzy na temat pracy przedszkola, zaznajomienie rodziców z istotą modelu pracy z dzieckiem przedszkolnym oraz jej efektami, organizacją informowania rodziców o wymogach edukacyjnych i postępach dziecka.

Ze względu na ważność omawianych spraw prosimy o obecność rodzica każdego dziecka.

Ze względu na reżim sanitarny prosimy o przybycie tylko 1 rodzica, a także o założenie maseczki lub przyłbicy na twarz i zdezynfekowaniu rąk przed wejściem do budynku przedszkola.

Prosimy o nieprzyprowadzanie na zebranie dzieci.

Dyrektor Przedszkola Daniel Okruciński