Spotkanie semestralne w grupie Sówek. Gotowość szkolna dzieci sześcioletnich.

Zapraszamy rodziców Sówek na spotkanie semestralne, które odbędzie się w dniu 25.02.br. o godzinie 17.15.

Spotkanie odbędzie się w formie online na platformie Teams.

Na początku przyszłego tygodnia roześlemy do Państwa drogą mailową linki do tego spotkania.

Podczas zebrania zostanie wygłoszona prelekcja przez  panią dyrektor d/s nadzoru pedagogicznego na bardzo ważny i aktualny temat gotowości dzieci sześcioletnich do nauki szkolnej.

Zostaną m.in. omówione kwestie: czym jest diagnoza gotowości szkolnej, czego należy oczekiwać od dziecka rozpoczynającego naukę w szkole, a także będzie można zadawać pytania na temat gotowości szkolnej dziecka.

Prosimy o udział w spotkaniu.