Przedłużenie zamknięcia przedszkola do dnia 18.04.2021r.

Drodzy Rodzice, dzisiaj została podjęta decyzja o przedłużeniu zamknięcia m.in. przedszkoli do dnia 18 kwietnia br. z uwagi na trwającą trudną sytuację epidemiczną.

Oznacza to, że do 18.04.br. włącznie nadal działamy w trybie wirtualnego przedszkola.

Przypominam, że w tym czasie nasze przedszkole zapewnia opiekę dla dzieci rodziców, którzy są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, realizują zadania dotyczące koordynacji ratownictwa medycznego, realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, pełnią służbę w jednostkach zapewniających bezpieczeństwo i porządek publiczny, wykonują działania ratownicze, są zatrudnieni w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej, są zatrudnieni w ogrzewalniach i noclegowniach, są zatrudnieni w placówkach zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku, są zatrudnieni w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, regionalnych placówkach opiekuńczo-terapeutycznych oraz w interwencyjnych ośrodkach preadopcyjnych, są zatrudnieni w formach opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, są zatrudnieni w jednostkach systemu oświaty.

Rodziców zainteresowanych możliwością skorzystania z opieki przedszkola prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 697484828 lub o przesłanie na maila przedszkola wniosku o opiekę na formularzu rozesłanym Państwu w mailu z dnia 29.03.br.

Pozdrawiamy serdecznie.

Dyrekcja Przedszkola Niepublicznego “Jacek i Agatka”