Ważna informacja na temat funkcjonowania przedszkola od 19.04.2021r.

Drodzy Rodzice.

W związku z informacjami uzyskanymi podczas dzisiejszej konferencji Ministra Zdrowia w sprawie obowiązujących obostrzeń związanych z trwającą pandemią chciałbym Państwa poinformować, że od poniedziałku 19.04.br. działamy w sposób tradycyjny w godzinach 6.30-17.00

Cieszymy się, że od najbliższego poniedziałku w naszych progach będziemy mogli powitać naszych wszystkich wychowanków.

Bardzo prosimy o przestrzeganie naszych przedszkolnych procedur mających na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się covid-19. Niestety aktualnie wciąż jest bardzo dużo przypadków zachorowań.

Dbajmy o siebie i innych:-).

Przypominam Państwu o konieczności dezynfekcji rąk płynem z dozownika znajdującego się przy wejściu do budynku przedszkola oraz o konieczności noszenia maseczek przez osoby przebywające na terenie na zewnątrz oraz wewnątrz naszej placówki. Proszę też ograniczyć czas pobytu osób  przyprowadzających lub odbierających dzieci z placówki z do niezbędnego minimum.

Oczywiście do przedszkola proszę o przyprowadzanie dzieci zdrowych bez objawów chorobowych.

Przypominam, że przed świętami wielkanocnymi został ogłoszony rodzinny konkurs wielkanocny. Zdjęcia na konkurs można dostarczyć do wychowawcy grupy do której uczęszcza dziecko do środy 21.04.br. włącznie.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pozdrawiam serdecznie.

Daniel Okruciński

Dyrektor Przedszkola Niepublicznego “Jacek i Agatka”