Zaproszenie na uroczyste zakończenie roku dla Rodziców Dzieci z grupy Sówek.

Drodzy Rodzice naszych sześciolatków!

Serdecznie zapraszamy Państwa w dniu 17 czerwca br. o godzinie 16.00  na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego naszych drogich Sówek kończących przedszkole 🙂

Uroczystość rozpocznie się od krótkiego występu Sówek na scenie przygotowanej na przedszkolnym placu zabaw. Następnie zostaną wręczone dyplomy ukończenia naszego przedszkola i drobne upominki naszym kochanym Sówkom. Dla dzieci przygotowaliśmy małą niespodziankę, a dla ich Rodziców pyszny poczęstunek.

Cała uroczystość została zaplanowana na dworze.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną na uroczystość zapraszamy wyłącznie rodziców dzieci kończących przedszkole bez osób towarzyszących.

Prosimy o przyniesienie maseczek.

Do zobaczenia już wkrótce!

Dyrekcja Przedszkola.