Finał Przedszkolnego Rodzinnego Konkursu Plastycznego pt. “Maska karnawałowa lub nakrycie głowy”

Odbył się finał naszego Przedszkolnego Rodzinnego Konkursu Plastycznego pt. “Maska karnawałowa lub nakrycie głowy”🤩
Serdecznie dziękujemy naszym wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzicom za tak aktywny udział w naszym konkursie. Wykonaliście przepiękne, bardzo kolorowe, karnawałowe prace👏.
Każdy uczestnik konkursu otrzymał już dyplom, a autorzy prac najpiękniejszych dodatkowo małe upominki.
Poniżej zamieszczamy zdjęcia przepięknych kolorowych masek i karnawałowych nakryć głowy.
Na naszym przedszkolnym korytarzu czuć już karnawałową, balową atmosferę.
Przypominam, że jeśli uczestnik konkursu chciałby podczas Przedszkolnego Balu Karnawałowego wykorzystać wykonaną pracę konkursową i ubrać ją, to wystarczy poprosić swoją wychowawczynię o zdjęcie pracy z tablicy wystawowej 🙂
Pozdrawiamy serdecznie!