Rozpoczęliśmy rekrutację do Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka” na rok szkolny 2022/2023!

Zasady rekrutacji do Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”:

• Rekrutacja dzieci do Przedszkola trwa przez cały rok kalendarzowy.
  • Do Przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 lat do 6 lat.
  • Rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania wolnych miejsc, a przyjmowanie dzieci następuje według kolejności zgłoszeń.
  • Ilość miejsc jest ograniczona.
  • Wpisu na listę podopiecznych dokonujemy po podpisaniu Umowy oraz uiszczeniu opłaty rekrutacyjnej przez Rodziców.

W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą oraz w trosce o zapewnienie najwyższej jakości Państwa obsługi, prosimy o indywidualne umawianie wizyt z Dyrektorem Przedszkola, mających na celu zaprezentowanie naszego kompleksu przedszkolnego.

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: przedszkole.jacekiagatka@kaszczorek.edu.pl lub pod numer telefonu: 697 484 828.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i zapoznania się z pełną ofertą  Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”.