Main menu

Tygryski

tygryski

Delfinki

delfin

Odkrywcy

odkrywcy

Sówki

sowki3

Finał Rodzinnego Konkursu Przedszkolnego pt. “Wiosenny Gaik”

Dzisiaj mieliśmy finał naszego przedszkolnego konkursu na wiosenny gaik. Na konkurs zostało zgłoszonych 21 prac. Serdecznie dziękujemy za udział naszym przedszkolakom i ich rodzicom🤩Dzięki wszystkim przepięknym, kolorowym i starannie wykonanym pracom zawitała wiosna w naszym przedszkolu😀. Prace są tak ładne, że każdy uczestnik konkursu został nagrodzony drobnym upominkiem, a także otrzymał dyplom.Gratulujemy!!!

Film o przedszkolu

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.

Rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”

Rozpoczęliśmy zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023!
Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 2,5-6 lat do udziału w procesie rekrutacji.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: przedszkole.jacekiagatka@kaszczorek.edu.pl lub pod numer telefonu: 697 484 828,

Serdecznie zapraszamy!!!