Zaproszenie dzieci z grupy Odkrywców i ich Rodziców do projektu „Przedszkolaków Wędrówki Brzegiem Wisły”.

Drodzy Rodzice Odkrywców, przed Państwem ważne zadanie!

Temat kompleksowy, który będzie realizowany Metodą Projektu Edukacyjnego to „Przedszkolaków Wędrówki Brzegiem Wisły”.

Od 4 do 8 kwietnia br. nasi Odkrywcy będą pracować Metodą Projektu Edukacyjnego, którego głównym celem jest zdobywanie wiedzy przez dzieci w samodzielny sposób. Oznacza to, że dzieci będą miały za zadanie wyszukać i przygotować w domu – bardzo chętnie z pomocą rodziców czy starszego rodzeństwa – informacje na zadany temat. Z zadania będzie wynikać czy chodzi o krótkie informacje tekstowe, czy o ilustracje. Po przygotowaniu materiału w domu każde dziecko będzie miało za zadanie przynieść go do przedszkola. Następnie już w przedszkolu w określone dni dzieci będą pracować w małych kilkuosobowych zespołach i z przyniesionych materiałów będą przygotowywać plakaty nawiązujące do danego tematu.

Termin zadania “Miasta” – 6.04.br.

Termin zadania “Fauna i flora Wisły” – 8.04.br.