Zaproszenie na Dzień Rodzica.

Drogie Mamusie i drodzy Tatusiowie naszych przedszkolaków!

Serdecznie zapraszamy Państwa na Dzień Rodzica, który odbędzie się:

– dla Rodziców dzieci z grupy Odkrywców w dniu 24.05.br o godz.14.00, który odbędzie się na dworze. Prosimy o wygodny ubiór i obuwie;

– dla Rodziców dzieci z grupy Tygrysków w dniu 25.05.br o godz.10.00, który odbędzie się w sali przedszkolnej,

– dla Rodziców dzieci z grupy Sówek w dniu 25.05.br o godz.15.00, który odbędzie się w na dworze w miejscu biwakowym nad rzeką Drwęcą do którego prowadzi zejście za Skansenem Etnograficznym w Kaszczorku, tego dnia prosimy o wygodny, sportowy ubiór dla siebie i dla dzieci. Wspólne zabawy zakończą się ogniskiem.

– dla Rodziców dzieci z grupy Delfinków w dniu 26.05.br o godz.10.00, który odbędzie się w sali przedszkolnej.

Do zobaczenia niebawem!