Zajęcia adaptacyjne dla trzylatków.

Drodzy Rodzice naszych małych, trzyletnich przedszkolaków!

Zapraszamy serdecznie na zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które od 1 września 2022 roku będą uczęszczać do naszej grupy najmłodszych Tygrysków.

Zajęcia adaptacyjne będą odbywać się przez 5 dni od 22 do 26 sierpnia 2022r. od godziny  10.00 do godziny 12.00.

Na zajęcia zapraszamy przyszłego przedszkolaka wraz z jednym dorosłym opiekunem, z którym dziecko lubi przebywać i w którego towarzystwie czuje się bezpiecznie – obecność takiej osoby ułatwi zaadaptowanie się dziecku w nowym miejscu.

Na zajęcia adaptacyjne prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę do chodzenia w sali. Prosimy o nieprzynoszenie na czas zajęć adaptacyjnych napojów i jedzenia dla dzieci, zapewniamy, że przez dwie godziny zajęć dzieci będą mieć duuużo atrakcji i wrażeń, w razie potrzeby zapewniamy dostęp do wody do picia.

W sytuacji gdyby doszło do zmiany sytuacji epidemiologicznej  w naszym kraju będziemy musieli dostosować się do wprowadzanych ograniczeń i zmienimy wówczas konwencję zajęć – w takim wypadku zostaniecie Państwo o tym powiadomieni  wcześniej. Mamy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.

Dobry nastrój bardzo mile widziany 🙂

Do zobaczenia już wkrótce!

Dyrekcja Przedszkola.