Main menu

Tygryski

tygryski

Delfinki

delfin

Odkrywcy

odkrywcy

Sówki

sowki3

IX Rodzinny Festyn Przedszkolny w Przedszkolu Niepublicznym “Jacek i Agatka”

14 czerwca 2022 roku odbył się w naszej placówce IX Rodzinny Festyn Przedszkolny – bardzo wyczekany przez nas, nasze przedszkolaki i ich rodziny. Sytuacja zdrowotno-epidemiologiczna w końcu po dwóch latach pozwoliła powrócić nam do naszej tradycji urządzania festynu po uroczystości ukończenia zerówki. Pogoda dopisała, goście również, atrakcji było naprawdę sporo i oczywiście pyszny poczęstunek o które zadbały nasze Panie Kucharki. Serdecznie dziękuję całej kadrze naszego przedszkola za bardzo udany festyn , dziękuję również naszym gościom, że dopisali i mam nadzieję spędzili miło czas na naszym festynie. Do zobaczenia za rok!

Film o przedszkolu

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.

Rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”

Rozpoczęliśmy zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023!
Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 2,5-6 lat do udziału w procesie rekrutacji.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: przedszkole.jacekiagatka@kaszczorek.edu.pl lub pod numer telefonu: 697 484 828,

Serdecznie zapraszamy!!!