Uroczystość z okazji zakończenia zerówki.

To były naprawdę wzruszające chwile – sala pełna rodziców i rodzeństwa naszych najstarszych przedszkolaków i ich przepiękny występ. Sówki rozpoczęły występ od eleganckiego i perfekcyjnie zatańczonego poloneza, kolejno były recytacje, śpiewy, gra na instrumentach, taniec białych rękawiczek i na sam koniec wspólnie zaśpiewana piosenka z trzymaniem się za ręce przez dzieci, wychowawczynie i dyrekcję. Było wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola z drobnym upominkiem dla każdego przedszkolaka. Były przemowy i podziękowania, łzy wzruszenia, uściski, naprawdę rodzinna, ciepła atmosfera. Już teraz tęsknimy za naszymi Sówkami z którymi bardzo zżyliśmy się przez ostatnie 4 wspólne lata. Życzymy Wam drogie dzieci dużo dobrych chwil oraz małych i dużych sukcesów na nowym etapie życia edukacji szkolnej, która niebawem się rozpocznie!