NOWE WYDANIE NASZEJ PRZEDSZKOLNEJ GAZETKI “JACUSIOWE CIEKAWOSTKI, AGATKOWE WIEŚCI”

Zachęcam wszystkich rodziców naszych przedszkolaków do poczytania nowego wydania naszej przedszkolnej gazetki! Dodam, że jest to wydanie WYJĄTKOWE!
Upłynęło właśnie 10 LAT naszego działania!
Zachęcam do przeczytania artykułu na ten temat, jak również pozostałych bardzo ciekawych i wartościowych artykułów, których autorkami są wszystkie tworzące nasze przedszkole panie nauczycielki😀
Dzieci zachęcam do udziału w naszym przedszkolnym konkursie gazetkowym na stronie nr 43.
p.s. Rodzice nowych przedszkolaków – dla każdego naszego wychowanka egzemplarz gazetki znajduje się na jego szafeczce w szatni. Miłej lektury!