Zapraszamy nasze nowe Tygryski wraz z opiekunem na zajęcia adaptacyjne.

22 – 26 SIERPNIA – ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA TRZYLATKÓW
🙂
Serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dzieci, które od 1 września 2022r. rozpoczną edukację przedszkolną w grupie trzylatków Tygrysków.
Zajęcia będą odbywać się codziennie od 22 do 26 sierpnia od godziny 10.00 do godziny 12.00.
Na zajęcia zapraszamy dziecko wraz z 1 opiekunem – osobą z którą dziecko czuje się bezpieczne – mamą, tatą, babcią, dziadkiem, opiekunką, pełnoletnim rodzeństwem. Uczestnicząc w zajęciach wraz z opiekunem dziecko bez stresu i z przyjemnością pozna nasze przedszkole, co następnie zdecydowanie ułatwi rozstanie z rodzicem.
Na zajęcia prosimy zabrać obuwie na zmianę, dużo optymizmu i piękny uśmiech na twarzy.
Do zobaczenia !!!🙂
Dyrekcja Przedszkola