Akcja “Bliżej Dziecka” skierowana do rodziców naszych przedszkolaków.

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji „Bliżej Dziecka”, której pomysłodawcą jest pan Łukasz Kiełbasa – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Małych Odkrywców w Piaskach, a patronem miesięcznik „Bliżej Przedszkola”.

Na czym polega akcja „Bliżej Dziecka”?

W naszym przedszkolu, wyznaczyliśmy miejsce, z którego każdy rodzic będzie mógł wziąć skserowany tekst dotyczący wychowania dziecka. Artykuły znajdują się w pojemniku ustawionym na stoliku po lewej stronie korytarza zaraz przy drzwiach wejściowych. Skserowane artykuły pochodzą z miesięcznika „Bliżej Przedszkola” i ich autorami są eksperci.

Zasada jest taka, że co miesiąc pojawi się jeden artykuł, którego treść skierowana będzie do Rodziców.

Zapraszamy do udziału w akcji i czytanie artykułów!

Chętnie poznamy Państwa zdanie na temat akcji „Bliżej Dziecka”.

plakat-i-regulamin-1(1)