Main menu

Tygryski

tygryski

Delfinki

delfin

Odkrywcy

odkrywcy

Sówki

sowki3

Bardzo dobre warunki opieki

warunki1O bardzo dobrych warunkach lokalowych i sprzętowych (wypozsażenie dydaktyczno-wychowacze i socjalno-bytowe) szczegółowo informujemy w zakładce Nasze przedszkole, tu pokrótce przedstawimy nasze programowe założenia w sferze opiekuńczo-wychowawczej.

Pragniemy stworzyć przedszkole przyjazne dzieciom – tak, by lubiły do niego przychodzić i czuły się w nim ważne. Chcielibyśmy, aby rodzice naszych podopiecznych także byli zadowoleni z naszego przedszkola, aby czynnie uczestniczyli w jego życiu, żeby czuli się maksymalnie “doinformowani” i “zaopiekowani”. Mamy zamiar na bieżąco informować rodziców o postępach w rozwoju ich dzieci.

Zaplanowaliśmy bogaty wachlarz propozycji współpracy nauczycieli z rodzicami, dostosowany do potrzeb i gotowości rodziców. W naszym przedszkolu będą prowadzone interesujące zajęcia dodatkowe, zgodne z zainteresowaniami dzieci i oczekiwaniami rodziców. Przedszkole będzie miało jasno określony i znany rodzicom system wychowawczy.
Pragniemy, aby nasi nauczyciele mieli bliskie, bezpieczne i przyjazne stosunki z dziećmi, by wiedzieli jak pomagać dzieciom przezwyciężać problemy adaptacyjne lub inne kryzysy. Nasi nauczyciele opracują metody i procedury radzenia sobie w trudnych sytuacjach wychowawczych. Ponadto, w razie potrzeby, planujemy także korzystać z profesjonalnej pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Nasze przedszkole jest bardzo dobrze wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Dzieci będą mogły wybierać rodzaj aktywności własnej, otrzymają też informację i pomoc merytoryczną w wyborze aktywności.
W przedszkolu będzie funkcjonował system wzmacniania dobrych zachowań dzieci uzgodniony z rodzicami. Przedszkole będzie wypracowywać sposoby zapewniania dzieciom poczucia sprawiedliwości, szacunku dla wartości i udzielania im pomocy w rozwiązywaniu problemów.
Przedszkole będzie uczyć dzieci pracy zespołowej i współpracy w zabawie. Priorytetowe będą też działania prozdrowotne i profilaktyczne, będziemy promować zdrowy styl życia. Zapewnimy zajęcia usprawniające – zgodne z potrzebami dzieci i stworzymy indywidualne plany rozwoju dla każdego podopiecznego.

zabawki zabawki2

Film o przedszkolu

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.

Rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”

Rozpoczęliśmy zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023!
Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 2,5-6 lat do udziału w procesie rekrutacji.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: przedszkole.jacekiagatka@kaszczorek.edu.pl lub pod numer telefonu: 697 484 828,

Serdecznie zapraszamy!!!