Main menu

Tygryski

tygryski

Delfinki

delfin

Odkrywcy

odkrywcy

Sówki

sowki3

Nasze przedszkole

3 września 2012 r. działalność opiekuńczo-wychowawczą rozpoczęło nowe przedszkole w Toruniu – Przedszkole Niepubliczne “Jacek i Agatka” w dzielnicy Kaszczorek.

Nowoczesny obiekt usytuowany jest na dużej, 30-arowej ogrodzonej działce, z dala od miejskiego zgiełku, w niedalekim sąsiedztwie osiedlowego lasu oraz rzeki Drwęcy i Wisły. Placówka posiada trzy duże i bogato wyposażone place zabaw przy których znajduje się zewnętrzna toaleta przeznaczona dla przedszkolaków. Dzieci korzystają także z sąsiadującego z nią ogrodzonego osiedlowego placu zabaw oraz tartanowego boiska sportowego. Prywatne Przedszkole Jacek i Agatka posiada także własny ogródek z radością uprawiany przez swoich wychowanków.   

Przed Przedszkolem znajduje się duży, kilkunastostoiskowy  parking samochodowy wyłożony kostką brukową, dzięki któremu rodzice przywożący i odbierający dzieci będą mogli w bezpieczny sposób zaparkować swoje samochody.                                                                                   

Przedszkole jest nowocześnie wyposażone – zarówno w pomoce dydaktyczno-wychowawcze, jak i sprzęt oraz urządzenia w sferze socjalno-bytowej.

przestronne_sale1m
Całodzienną opiekę (od 6.30 do 17.00 – z możliwością przedłużenia pobytu) w Przedszkolu Niepublicznym  Jacek i Agatka przewidziano dla dzieci w czterech grupach wiekowych: w grupie dwuipół- i  trzylatków, grupie czterolatków, grupie pięciolatków i grupie sześciolatków – każda w osobnej, przestronnej sali. Dekoracje w żywych barwach, odpowiednie oświetlenie – z dużą ilością światła dziennego oraz wydajny system wentylacyjny to czynniki, które będą mieć dobry wpływ na samopoczucie Państwa dzieci.

Milusińscy mają tu wszystko, co potrzeba do dobrej zabawy i rozwijania swoich zdolności, na przykład muzycznych.

Nasze łazienki spełniają wszelkie standardy i zostały urządzone zgodnie z obowiązującymi wymogami. Znajdują się bezpośrednio przy salach, są bardzo higieniczne, a ilość wc i umywalek w zupełności zaspokoi potrzeby poszczególnych grup.

lezakowanie_m

Większość 3-latków nie przepada za tzw. “leżakowaniem” – czyli spaniem w ciągu dnia – ale tylko przed, bo po drzemce dobry nastrój i chęć do zabawy wraca. Nasze leżaki (na zdjęciu widać je częściowo, ułożone jeden na drugim) są przez najmłodszych akceptowane, bo dzięki temu, że są bardzo niskie, nie kojarzą się z łóżkiem. Każde dziecko ma swój osobisty śpiwór i podusię, opisane i przechowywane w osobnej przegródce szafki.

kuchnia_m

Wyposażenia przedszkolnej kuchni nie powstydziłaby się żadna restauracja. Wszystkie urządzenia i stoły do przygotowywania posiłków, a także piec konwekcyjno-parowy czy zmywarka do naczyń są z kategorii do zastosowań kulinarnych komercyjnych. Składające się z kilku pomieszczeń zaplecze kuchenno-magazynowe zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami sanitarnymi. A jedzenie przygotowywane w przedszkolnej kuchni jest nie tylko bardzo smaczne ale i naprawdę zdrowe. Zwracamy uwagę na ograniczenia występujące w diecie naszych wychowanków będących alergikami i bez problemów zapewniamy właściwą dietę.

Zapraszamy!  Zapisy trwają cały rok – w miarę wolnych miejsc.

Prywatne Przedszkole “Jacek i Agatka” w Kaszczorku – Toruń oferuje także zajęcia popołudniowe dla dzieci w wieku od 2 do 3,5 lat, przygotowujące je do pójścia do przedszkola, prowadzone przez  wykwalifikowanego nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Film o przedszkolu

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.

Rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego „Jacek i Agatka”

Rozpoczęliśmy zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023!
Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 2,5-6 lat do udziału w procesie rekrutacji.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: przedszkole.jacekiagatka@kaszczorek.edu.pl lub pod numer telefonu: 697 484 828,

Serdecznie zapraszamy!!!